Se mnou se naučíte papírovou krajku

Už od dětství jsem milovala papír snad ve všech podobách. Skladovala jsem nálepky, samolepky, barevné papíry, sešity, zápisníčky, krabičky od čehokoli… Ještě dlouho bych mohla popisovat svou vášeň.

Proto asi není divu, že i v dospělosti se točím kolem papíru. Prodej v knihkupectví, časté cesty do prodejen s papírnickým, kreativním a výtvarným zbožím, a od toho byl už jen krůček ke koníčkům, kterým vévodil, jak asi nebude těžké uhodnout, papír.

Papírová krajka si mě dostala hned. Byla výjimečná. To, co jsem touto technikou vytvořila, je daleko od všeho, co bylo předtím. Je to luxus. Je to relax. Je to… papírová krajka.

Pojďte ji se mnou objevit.

  • Provedu vás technikou.
  • Naučím vás rozpoznat papír a nástroje, které potřebujete.
  • Kdykoli si řeknete o pomoc, dostanete ji.
  • Pro úplné začátečníky jsem sestavila sady pomůcek v různých variantách. Vyberete si podle toho, jak vám sedí.
  • Natáčím pro vás videa, připravuji foto postupy.
  • Jsem držitelkou Certifikátu, který dokazuje absolvování oficiálního kurzu Papírové krajky (u lektorky Míly Jaškové).

 

 

 

Ilona Kunstova Papirnice

Mé první rande s papírovou krajkou

Mé jméno je Ilona a jsem máma dvou holek. Ještě nedávno na rodičovské dovolené.

Když jsem po celodenním shonu odpadla a pustila si televizi, přemýšlela jsem, jak zaměstnám ruce. Chtěla jsem se odreagovat, smysluplně.Jednoho dne mi na facebooku přistál obrázek přáníčka vytvořeného technikou papírové krajky a to doslova změnilo můj život.

Řekla jsem si, že to přece musím zvládnout taky!
Pátrala jsem všude možně, sháněla věci, které byly třeba, a nakoupila. Za hodně peněz. I věci, které jsem tak úplně nepotřebovala. Kéž bych tak kolem sebe měla někoho, kdo by papírovou krajku dělal, kdo by mi poradil!

Pak jsem začala dávat své výtvory na net, nejčastěji do všech možných facebookových skupin, kde se sdružovaly tvořilky. No a ono se to líbilo. Prošla jsem si oficiálním kurzem papírové krajky u lektorky Míly Jaškové. Založila jsem si svou facebookovou skupinu a najednou jsem v ní měla několik set žen, které se chtěly učit se mnou.
A protože měly zájem o různé pomůcky, začala jsem dělat objednávky v zahraničí a zprostředkovávat jim to, co u nás není, nebo je, ale v omezené míře. A tak vznikla i tato stránka s e-shopem.

Těším se na vás.

              Vaše

          Ilča