Rámeček na motýla velký

Rámeček na motýla velký

198 

Hledala jsem rámeček pro své motýly a pořád jsem nebyla spokojená. Nakonec jsem našla jeden, podle mého názoru NEJ! Úplně jsem se do něj zamilovala. Proto jsem se rozhodla mít ho i ve svém obchodě. Rámeček se hodí pro projekt Zarámujte si svého motýla. Podle mého návodu vytvoříte motýla z papírové krajky, rozložíte rámeček, motýla nalepíte na černý karton (vše máte připravené v balíčku, lepíte už jen hotového motýla), zatížíte a necháte schnout, nejlépe přes noc. Složíte rámeček tak, aby motýl byl co nejhlouběji, nejdále od “skla”, vytvoříte tak efekt staré prosklené krabice, do které se špendlili opravdoví motýli.

Obrázek se nejlépe vyjímá ve dvou a více exemplářích, pověšených vedle sebe nebo pod sebou. Úžasný jako dárek! Sama jsem jich pár už věnovala a vždy měly úspěch. Koukněte do Galerie pro inspiraci.

Skladem

Katalogové číslo: A006 Kategorie: , Štítky: ,

Popis

Rozměry:

  • vnější: 19,8 cm x 14,7 cm,
  • vnitřní: 17,5 cm x 12,4 cm,
  • vnitřní rozměr pasparty, černá plocha: 13,9 cm x 8,9 cm.

Dekor dřeva. Přední část není sklo, ale plast (z obou stran polepený folií, aby nedošlo k poškození při manipulaci). Při sestavování obrázku folii opatrně sejměte, tak, abyste si nepoškrabala plast, je na to celkem dost náhlý. Zezadu najdete stojánek i systém k zavěšení na zeď.